– Valpekjøper –
Vi får mange henvendelser om ønske om valp hver dag, og har dessverre ikke valper nå eller vet med sikkerhet om vi får valper i år. Vi anbefaler heller å følge med på vår hjemmeside og ta kontakt når vi har lagt ut informasjon ang kullet. Håper på forståelse for dette.
Vi ønsker aktive og engasjerte hundeeiere/familier som våre valpekjøpere. Gjerne valpekjøpere som har et ønske om å bruke hunden til noe aktiviteter som agility, snørekjøring, smeller, lydighet, utstilling e.l. Valpekjøpere som kan gi hunden et godt og varig hjem!
Ved kjøp av valp hos oss medfølger:
- Registrering i NKK
- NKK kjøpekontrakt
- Helsebok, helsesjekket av vetrinær
- ID merket med Mickroship
- Vaksinerte
- Behandlet med ormkurer
- Valpepakke
Oppfølging av våre valpekjøpere er en selvfølge hos oss. Vi er tilgjengelige for råd og veiledning og dere er velkomne til å hilse på mor til valpene og våre andre hunder 🙂